محل تبلیغات شما

عکسِ پروفایل چیز جالبی ست

نشسته ای و با یک نفر داری چت میکنی و هر از چند گاهی عکس پروفایلش را میبینی که خب دارم با چه قیافه ای حرف میزنم؟!

چیز جالبی ست چون طرف آن ورِ خط معلوم نیست با چه وضع ظاهری نشسته و چه مدلی ست.
ژولیده یا مرتب فرقی ندارد چون تو داری عکس پروفایلش را میبینی که خب در اکثر موارد خوشگل و خوش تیپ هستند!

اینکه بعضی ها دماغ عمل میکنند قابل درک است.من خودم یک دوست داشتم که در مسابقاتِ دو و میدانی اول شد.
حالا چه ربطی به دماغ دارد؟ خب دماغش دو قدم از نفری کناری اش جلوتر زده بود. خب این دوستِ من باید عمل میکرد خدایی. اما بعضی ها این روزها عمل زیبایی که نه عمل زِشتایی میکنند و عکس پروفایل پُر رونقی دارند و وقتی به عکس پروفایلشان مراجعه میکنی کمِ کم 148 تا عکس گذاشتند که خدایی نکرده ژستی از قلم نیفتد!

به اینستاگرامشان هم اگر سری بزنی در پست ها عکسِ یک لب را میبینی که یک آدم از آن آویزان است و زیرش نوشته "من یک جوجو هستم" و حدودِ 17893642 لایک خورده و 100000 تا کامنت.

که حالا کاری به آن همه کامنت ندارم که گفته اند تو جوجو نیستی طاووسی.آن مردک را برایم پیدا کنید که گفته "هنرمند جان"!
حیف اینجا خانواده رد میشود وگرنه جوابت را میدادم مردکِ بوق!

حالا بدبخت هنرمند دو ساعت تولید معنا میکند سه تا کامنت میگذراند که یکی اشتباهی دستش خورده آن یکی تبلیغ رژ لب کرده و نفر سوم نبشته بد نبود!

بماند که یکی از بچه های دانشگاه عاشقِ دختری در کلاس تاریخ شده بود و با دخترِ دیگری در کلاس ادبیات مزدوج شد!
گفتم چطور شد برادر؟
گفت قیافه شان که مو نمیزد فقط صدای این بم تر بود؛منم بم دوست داشتم.تازه پنج نفرِ دیگر هم با همان چهره و صدای متفاوت نشانم داد.اوه اوه دارم به این فکر میکنم کِی بشود صدا را هم عمل کنند آن وقت مردها باید به زن هایشان عزیزم یابِ دیجیتالی نصب کنند!

اما به نظر من دلیل اینکه در مصرف لوازم آرایش و عمل زیبایی جزو کشورهای اول در جهان هستیم این است که مردهای مثلا آریایی بیش از هر مردی در جهان به این چهره ای که قرار است چند ماهِ دیگر عادی شود توجه ویژه ای دارند!
راجع به هیکل و اندام هم بگذار نگویم!

اصلا اخلاق و رفتار کیلویی چند است؟!
هر چقدر لوازم آرایش اش مرغوب تر و خودآرایی اش بهتر دلنشین تر!

ای بابا قرار نبود کار به اینجا بکشیدداشتم از پروفایل میگفتم .
بیخیال . مهم این است که دست اجنبی کوتاست از خاک!

علی سلطانی

مردی با چهره ی زرد

گوشه ای از اعتقادات زیبای سرخپوستان

♥.*. مـــــرغ آمــــیــــن .*.♥

عمل ,یک ,ای ,عکس ,هم ,خب ,را میبینی ,میبینی که ,با چه ,که خب ,پروفایلش را

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود رایگان نرم افزار بازی فیلم .... verconsswiris مطالب روزانه frugunvimen بروز ترین وبلاگ ایرانی تـــرنج_گـــرافی فروشگاه اینترنتی قائم رایانه 0123 Steven's info اشعار شاعران بزرگ ایران رفیق بی کلک